Pamiętacie ubiegłoroczne literki dla Kingi?
Kinga niedawno obchodziła swój pierwszy roczek. Z tej właśnie okazji
zostałam poproszona o stworzenie dla niej urodzinowego albumu. Oto i on
(:
Pin It
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą album. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą album. Pokaż wszystkie posty
Album Sylwii i Angelo
Jeden z ostatnich albumów, na życzenie zamawiającej lekko wzorowany na poprzednim romantycznym maleństwie KLIK
A teraz korzystając z chwili wolnego pędzę kończyć następny (:

Autor:
matra
0
komentarze
Album ślubny Katarzyny i Grzegorza
Resztki zaległości czyli ostatni album, który udało mi się zrobić, a którego jeszcze nie pokazywałam. Tym razem ślubny zestaw z pudełkiem i kartką w komplecie. Więcej szczegółów na DaWandzie (:
Autor:
matra
0
komentarze
Album Jasia
Po albumie na chrzest Mai przyszła kolej na inne maleństwo - tym razem na narodziny Jasia. Z metryczką, miejscem na USG i innymi urozmaiceniami. Zdecydowanie mój ulubiony w ostatnim czasie (:
Pin It
Autor:
matra
0
komentarze
Album na chrzest Mai
Po ostatnim albumie zaczęłam trochę marudzić, że chciałabym znowu móc zrobić
jakieś maleństwo o dziecięcej tematyce. No i mam. Zrobiłam, uporałam się, teraz pozostaje tylko posprzątać cały ten bałagan jaki wyprodukowałam razem z albumem (:
Pin It
jakieś maleństwo o dziecięcej tematyce. No i mam. Zrobiłam, uporałam się, teraz pozostaje tylko posprzątać cały ten bałagan jaki wyprodukowałam razem z albumem (:
Autor:
matra
3
komentarze
Album ślubny Magdy i Roberta
Poniżej efekty tego, co zabierało mi ostatnio najwięcej czasu, poza pracą i jednak trochę gotowaniem rzecz jasna (; Przepisów zero, bo, ale za to album gotowy i spakowany do wysyłki. Mogę odetchnąć, a tym lepiej, bo pogoda coraz piękniejsza, a i długi weekend się zbliża, żyć nie umierać :D
Album podobny do tego lub całkowicie inny można zamówić kontaktując się ze mną przez bloga KLIK lub poprzez Dawandę.
No i najważniejsze, bo nie mogłabym nie pochwalić - do tej pory duże albumy robiłam bez pudełek, jednak od dziś jak widać na zdjęciach poniżej całkowicie się to zmienia i pudełko również zamówić można. Wszystko za sprawą niezastąpionej Dominiki ze Scrapińca (: Polecam, bo jest naprawdę rewelacyjne! (:
Pin It
Album podobny do tego lub całkowicie inny można zamówić kontaktując się ze mną przez bloga KLIK lub poprzez Dawandę.
No i najważniejsze, bo nie mogłabym nie pochwalić - do tej pory duże albumy robiłam bez pudełek, jednak od dziś jak widać na zdjęciach poniżej całkowicie się to zmienia i pudełko również zamówić można. Wszystko za sprawą niezastąpionej Dominiki ze Scrapińca (: Polecam, bo jest naprawdę rewelacyjne! (:
Autor:
matra
2
komentarze
Małe zmiany - mam swój sklepik!
Dzisiaj bez przepisu, trochę o rękodziele, ale bez chwalenia się nowościami [na to również przyjdzie czas (; ]. Otóż - w końcu się zebrałam do założenia sklepów, które umożliwią mi sprzedaż tego, co naprawdę lubię robić. Odnośniki do dwóch sklepów znajdziecie w belce po prawej stronie oraz w tym poście, dokładnie poniżej. Zapraszam do oglądania (:
Pin It
Autor:
matra
0
komentarze
Romantyczny albumik
Album, który wykonałam już jakiś czas temu, jednak poproszono mnie o publikację zdjęć nie wcześniej niż na Święta gdyż miał to być prezent pod choinkę. Przyznam szczerze, że strasznie miło tworzyło mi się takie maleństwo, chętnie przyjęłabym kolejne zlecenie na album w małym formacie (:
Pin It
Autor:
matra
0
komentarze
Album ślubny Sylwii i Wojtka
Natłok różnych obowiązków, jak i coraz słabszy i gorszy jakościowo wybór warzyw stopniowo oddalają mnie od przesiadywania w kuchni i kombinowania z nowymi potrawami niestety. Coś czuję, że najbliższe posty będą obfitowały w stare glutenowe przepisy oraz, jak ten właśnie, w tematy zupełnie nie kulinarne.
Przed Wami ostatni z jak na razie zaplanowanych albumów ślubnych. Ten zajął mi nieco więcej czasu, głównie ze względu na uciekające coraz szybciej dzienne światło, przy którym to pracuje mi się najwygodniej. Drugim powodem były zdjęcia ze ślubu, które najpierw młodej parze musiałam obrobić. Niestety na ich wydruk i umieszczenie w albumie już brakło mi czasu, nad czym ubolewam..
Poniżej zdjęcia albumu w całej okazałości, a ja uciekam do robienia następnego, który coś czuj, da mi sporo frajdy (:
Pin It
Przed Wami ostatni z jak na razie zaplanowanych albumów ślubnych. Ten zajął mi nieco więcej czasu, głównie ze względu na uciekające coraz szybciej dzienne światło, przy którym to pracuje mi się najwygodniej. Drugim powodem były zdjęcia ze ślubu, które najpierw młodej parze musiałam obrobić. Niestety na ich wydruk i umieszczenie w albumie już brakło mi czasu, nad czym ubolewam..
Poniżej zdjęcia albumu w całej okazałości, a ja uciekam do robienia następnego, który coś czuj, da mi sporo frajdy (:
Autor:
matra
0
komentarze
Subskrybuj:
Posty (Atom)
Obsługiwane przez usługę Blogger.


















































